Pie kuriem kredīta aizdevums noformējams no 18 gadiem vai no 19 gadiem?

 

no 19 gadiem

Nozīmīgākie faktori aizdevuma izsniegšanā

Esi kārtīgi saplānojis budžetu, taču neesi paredzējis ārkārtas tēriņus? Tad var palīdzēt aizņemšanās. Piemēram, kredīti online, kas pieejami plašā izvēlē.

Kredīti online ir diezgan parocīgi noformējami, kas īpaši noder, kad nauda nepieciešama iespējami drīz. Taču šāds kredīta aizdevums nav risinājums visiem un arī ne visās situācijās. Pirmkārt kredīta aizdevums izveidots neatliekamu finansiālu jautājumu risināšanai, otrkārt – tas pieejams maksātspējīgām personām.

Uz kredīta piešķiršanu mēdz pretendēt cilvēki ar dažādu pieredzi, tāpēc bieži rodas jautājums, kur un vai vispār tiek dots kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Tā kā online kredīti tiek izsniegti ar vienkāršākiem noteikumiem, kur vienīgā garantija ir kredītņēmēja maksātspēja un kredītvēsture, aizdevēju, kuru piedāvājumā ir kredīts ar sliktu kredītvēsturi, nav. Tas ir arī skaidrs, jo katrs vēlas būt pārliecināts, ka aizdoto atgūs atpakaļ.
Vēl viens kritērijs, kas ietekmē – ātrais aizdevums būs pieejams vai nē, ir kredītņēmēja vecums. Pie lielas daļas kredītdevēju ātrais aizdevums tiek izsniegts no 20 gadiem, taču ir arī kompānijas, pie kuriem kredīta aizdevums noformējams no 18 gadiem vai no 19 gadiem.
Kādēļ lielākoties tiek izsniegts Kredīts no 20 gadiem
Lai mazinātu bezatbildīgas aizņemšanās risku, liela daļa kompāniju nolēmuši aizdevumus piešķirt no 20 gadiem. Taču tas neizslēdz iespēju aizdevumu noformēt no 18 gadiem vai no 19 gadiem – te gan jāņem vērā, ka kredīts no 18 gadiem vai no 19 gadiem ir mazākā skaitā.

Kas piemērotāks – ilgtermiņa vai īstermiņa kredīts?

Kredīti online pieejami tik plašā klāstā, ka var gadīties apjukt – īstermiņa kredīts, ātrais aizdevums uz ilgāku laiku… – kurš ir īstais risinājums? Atbilde jāmeklē iemeslā, kādēļ ātrais aizdevums Tev vispār ir vajadzīgs. Piemēram, ja nepietiek līdz algai, jāatrod kāds īstermiņa kredīts. Protams, jābūt pārliecībai, ka to spēsi atmaksāt tuvāko trīsdesmit dienu laikā – tāds ir termiņš, uz kuru lielākoties tiek izsniegts īstermiņa kredīts. Bet, ja nepieciešamā naudas summa ir tik liela, ka nevarēsi to atmaksāt no savas nākamās algas, izvēlies kādu no patēriņa kredītiem. Ātrais aizdevums uz garāku termiņu palīdzēs īstenot vērienīgākas ieceres – atkarībā no izvēlētā aizdevēja tas var tikt izsniegts pat dažu tūkstošu apmērā.

Kā aizņemties atbildīgi

Aizņemties nekad iepriekš nav bijis tik parocīgi, kā šobrīd – tehnoloģiju attīstība garantē, ka gan īstermiņa kredīts, gan ikviens cits ātrais aizdevums ir tikai dažu klikšķu attālumā – allaž, kad rodas tāda vajadzība. Un tomēr – tas neatbrīvo no atbildības. Lai neizraisītu sev negatīvas sekas, piemēram, mazinātu iespēju aizņemties turpmāk, jo kredīts ar sliktu kredītvēsturi piešķirts netiek, izvērtē gan patieso situāciju, gan savas iespējas veikt atmaksu .